مدیرکل کانون پرورش فکری کرمانشاه خبر داد
دیپلم افتخار نقاشی در دستان نوجوانان کرمانشاهی

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه گفت: نوجوان 11 ساله کرمانشاهی موفق به کسب دیپلم افتخار مسابقه بین‌المللی نقاشی و پوستر اسپانیا با موضوع "هنر زبانی جهانی برای صلح" شد.

خبرگزاری فارس: دیپلم افتخار نقاشی در دستان نوجوانان کرمانشاهی

 به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه رضا موزونی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران استان کرمانشاه، اظهار داشت: زهرا میرقاسمی نوجوان 11 ساله کرمانشاهی موفق به کسب دیپلم افتخار مسابقه بین‌المللی نقاشی و پوستر اسپانیا با موضوع "هنر زبانی جهانی برای صلح" شد.

موزونی تصریح کرد: در این مسابقه 6 هزار و 960 اثر از 51 کشور جهان شرکت داشتند و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارسال 246 اثر در این رقابت هنری حضور پیدا کرد.

به گفته وی، در سال‌های اخیر مشارکت فعال و حضور اعضای کودک و نوجوان هنرمند مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه در مسابقات جهانی بی‌سابقه بوده است.

موزونی با بیان اینکه استعداد اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در زمینه هنرهای تجسمی قابل تمجید است، خاطرنشان کرد: این امر در گرو گزینش مربیان توانمند در زمینه‌های هنرهای تجسمی است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه افزود: موفقیت‌های به‌دست آمده حاصل سرمایه‌گذاری مناسب فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.

این مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه را تنها نهاد عالی مرتبط با فعالیت‌های مختص کودکان و نوجوانان در استان معرفی کرد.